Požičovňa- (0- 9/12 m.) ergonomický nosič Storchenwiege tyrkys

Kód: 2414
Neohodnotené
Značka: Storchenwiege
€100 / ks €83,33 bez DPH
Skladom (1 ks)

Storchenwiege nosič má nastaviteľnú výšku aj šírku a tak sa prispôsobí vášmu dieťatku od narodenia (alebo veľkosti 56) do cca 9-12mesiacov (v závislosti od individuálnej veľkosti a rýchlosti rastu dieťatka)

Pri požičaní sa vopred platí vratná záloha vo výške 100,- eur.

(viac informácií sa dozviete v popise :) )

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič  Storchenwiege je veľmi vhodný najmä na nosenie najmenších detí (novorodencov), ale zvládne aj nosenie ľahších batoliat.

Nosič Storchenwiege umožňuje prispôsobiť šírku stredového panelu presne na šírku, ktorú má dieťa pri abdukčno-flekčnej polohe medzi kolienkami. Ďalej je možné skrátiť a utiahnuť stredový panel na bokoch pomocou šnúrky. Takto sa dá ľahko prispôsobiť nosič každému novorodencovi.

 

Nosič Storchenwiege nemá klasické ramenné popruhy, ale ľahko polstrované pásy, ktoré sa zaväzujú ako pri tradičných nosičoch Mei Tai. To je výhodné najmä ak chcú nosiť partneri rôznych telesných dispozícií. Netreba zložito nadstavovať pracky jednoducho nosič iba inak dotiahnete.

Nosič Storchenwiege je určený pre nosenie detí od 3 do 15 kg na bruchu a na chrbte.

Materiálové zloženie - 100% bavlna, vlastní certifikát Öko-Tex v kategórii pre deti do dvoch rokov. Nosič je vyrobený z materiálu, z ktorého sa vyrábajú šatky Storchenwiege na nosenie detí.

 
Použitie: 

 

Pri úplne prvom použití si nosič najprv nadstavíte podľa veľkosti dieťaťa. Zmeriate dieťatku rozmer medzi kolienkami v širokom (abdukčne-flekčnom) postavení bedrových kĺbov. Na tento rozmer potom stiahnete stredový panel na šírku. Tento úkon už budete opakovať iba výnimočne podľa potreby rastúceho dieťatka. Potom si zapnete bedrový pás okolo pásu na sponu. Dieťatko si dáte na hrudník a roztiahnete mu na široko nožičky. Pokiaľ manipulujete s malým dieťatkom, budete to robiť v miernom záklone, aby si na vás mohlo položiť hlavičku. Stredový panel vysuniete cez chrbátik dieťatka až po hlavičku. Jednou rukou vždy istíte dieťatko a druhou manipulujete s popruhmi. Popruhy vediete cez ramená, na chrbte prekrížite, podľa potreby dotiahnete a vpredu pod nožičkami zaviažete na uzol. Nakoniec nosič spevníte zatiahnutím šnúrok na bokoch.

 

 

Plánujete si kúpiť šatku alebo nosič, no nie ste si istí a radšej by ste si ich pred samotnou kúpou ešte vyskúšali? Alebo idete na výlet, či dovolenku a nosič potrebujete iba na túto kratšiu dobu?

Cena za jeden deň požičania nosiča či šatky je 1,5 €. Vopred sa platí záloha vo výške hodnoty šatky či nosiča, ktorá Vám bude po jeho doručení späť k nám vrátená, znížená o cenu požičovného.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka na pošte či prevzatia od kuriéra a končí dňom odoslania tovaru späť k nám alebo osobným vyzdvihnutím a vrátením na predajni.

Ak nám nosič či šatku vrátite do 10 dní a zároveň si u nás objednáte nový, bude Vám z jeho ceny odpočítaná hodnota požičovného. Čiže máte požičanie zadarmo. Toto obmedzenie vychádza z predpokladu, že počas 10 dní máte dostatočný priestor na otestovanie a nosič budeme môcť v krátkej dobe poskytnúť ďalšiemu záujemcovi.

Ak pri kontrole vráteného tovaru zistíme, že je zašpinený ťažko vyčistiteľnými škvrnami (ťažko odstrániteľná strava, víno, olej a pod.), budeme Vám účtovať poplatok vo výške 10 EUR. Bežné znečistenie nie je problémom. Ak bude tovar poškodený nenávratne (roztrhnutie, prerezanie, prepálenie), pošleme Vám ho naspäť spolu s dokladom o kúpe a stane sa Vaším majetkom.

Nikdy požičané šatky a nosiče neperte!

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.